Nr katalogowy: 901

Nr katalogowy: 901

Stolik pomocniczy modernistyczny

fornirowany wzorzystym orzechem; 58,5 x śr. 70 cm;
Polska (?),ok. poł. XX w.;
estymacja: 2 000 - 2 500 zł
Cena sprzedaży 3 700 zł