Nr katalogowy: 1503

P. BERJEAN (XX)

Nr katalogowy: 1503

Strzelec z jeleniem, XX w.

cynk patynowany, czarny kamień; 30,5 x 50 x 8 cm;
sygn. na podstawie: P.Berjean
estymacja: 1 200 - 1 600 zł