Nr katalogowy: 1417

Lucyna PATALITA (ur. 1955)

Nr katalogowy: 1417

Zajezdnia II, 2012

olej, płótno; 50 x 35 cm;
sygn. p. d.: L. PATALITA;
estymacja: 2 700 - 3 600 zł