Nr katalogowy: 1412

Teresa KLINK-KOBIERSKA (ur. 1935)

Nr katalogowy: 1412

Grabieńcowe niebo VIII, 2009

olej, płyta; 70 x 70 cm;
sygn. p. d.: TERESA KLINK 2009 r.
estymacja: 3 500 - 4 500 zł