Nr katalogowy: 1403

Maria MICZEK XX w.

Nr katalogowy: 1403

Akt, l. 70 XX w.

olej, płótno; 99,5 x 80 cm;
na odwrocie, na blejtramie napis: MARIA MICZEK Gdańsk 70'
estymacja: 1 600 - 2 200 zł