Nr katalogowy: 410

Grzegorz BEDNARSKI (ur. 1954)

Nr katalogowy: 410

Ni mas ni menos - nr 20 z czarnej serii, 1985/1986

olej, płótno; 185 x 125 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie:
estymacja: 15 000 - 20 000 zł