Nr katalogowy: 405

Mieczysław JANIKOWSKI (1912-1968)

Nr katalogowy: 405

I 181, l. 60 XX w.

technika własna (collage, olej), płótno;
30 x 30 cm;
estymacja: 4 500 - 5 500 zł