Nr katalogowy: 1308

Barbara NARĘBSKA-DĘBSKA (1921-2000)

Nr katalogowy: 1308

Toruń, 1947

akwaforta, papier; 35 x 24 cm;
sygn. i opis: Toruń - Kościół św. Jakuba Barbara Narębska 1947
estymacja: 500 - 700 zł