Francois OMER (1885-?)
Nr katalogowy: 1104
Pejzaż z wozami
olej, deska; 13 x 19 cm;
sygn. l. d.: FOMER
estymacja: 1 400 - 1 900 zł
sygn. l. d.: FOMER
estymacja: 1 400 - 1 900 zł