Nr katalogowy: 1101

Heinrich LEFLER (1863-1919)

Nr katalogowy: 1101

Putta wśród krzewów różanych

akwarela, gwasz na podrysowaniu ołówkiem, papier;
31 x 52 cm (wymiar owalu w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: Henri Lefler 91
estymacja: 2 200 - 3 000 zł