Nr katalogowy: 126

Władysław SERAFIN (1905-1988)

Nr katalogowy: 126

Bzy

olej, płótno; 60,5 x 74,5 cm;
obraz pochodzi ze spuścizny po artyście
estymacja: 4 000 - 5 500 zł