Nr katalogowy: 411

Teresa RUDOWICZ (1928-1994)

Nr katalogowy: 411

Collage, 1991

collage, płótno; 60,5 x 50 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: TERESA / RUDOWICZ / 91
estymacja: 4 000 - 6 000 zł
Cena sprzedaży 2 700 zł