Nr katalogowy: 409

Paweł KAŁUŻYŃSKI (ur. 1979)

Nr katalogowy: 409

Bez tytułu - wielki fiolet, 2016

technika mieszana (spray, akryl), płótno; 120 x 160 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: P. Kałużyński / 2016
estymacja: 2 000 - 3 000 zł