Nr katalogowy: 4

Wincenty WODZINOWSKI (1866-1940)

Nr katalogowy: 4

Krakowianka - szkic, 1931

kredka, papier; 13 x 20 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p. d.: W. W. / 11-IX 1931;
estymacja: 800 - 1 200 zł
Cena sprzedaży 200 zł