Nr katalogowy: 818

Nr katalogowy: 818

Kandelabr neorokokowy, 6-świecowy, z figurką putta

brąz, odlew cyzelowany, złocony; wys. 65 cm;
Europa Zachodnia, Niemcy? 4 ćw. XIX w.
estymacja: 4 500 - 6 000 zł