Nr katalogowy: 812

Malarz nieokreślony

Nr katalogowy: 812

Ikona - Sobór Świętych - patronów lekarzy, w kiocie

tempera na desce; 26 x 20,5 cm; rama rzeźbiona, złocona;
kiot - drewno w okleinie mahoniowej, szkło;
Rosja, 2 poł. XIX w.
estymacja: 7 500 - 10 000 zł