Nr katalogowy: 707

Karol Malcz (czynny 1828-64, znak do 1871)

Nr katalogowy: 707

Komplet do herbaty

srebro wewnątrz złocone próby 84 cechowane; waga 811 g.
Warszawa, lata 50.-60. XIX w.
estymacja: 13 000 - 17 500 zł
Cena oferowana 9 000 zł