Nr katalogowy: 1618
Wazon z dekoracją w typie dalekowschodnim;
porcelana, szkliwo o seledynowym zabarwieniu na dnie;
wys. 80 cm; nie sygnowany;
Europa - Anglia, Japonia? XIX/XX w.
estymacja: 6 300 - 8 400 zł
wys. 80 cm; nie sygnowany;
estymacja: 6 300 - 8 400 zł