Nr katalogowy: 416

Wojciech TRACEWSKI (ur. 1962)

Nr katalogowy: 416

Wenus w rajskim ogrodzie, 1986

olej, płótno; 200 x 260 cm (dyptyk, każde z płócien o wymiarze: 200 x 130 cm);
sygn. p. d.: TRACEWSKI; na odwrocie opis: WENUS W RAJSKIM / OGRODZIE / '86
estymacja: 18 000 - 24 000 zł
Cena oferowana 15 000 zł