Nr katalogowy: 410

Jan DOBKOWSKI (ur. 1942)

Nr katalogowy: 410

Z cyklu: Księżyc i moja czereśnia XV, 2010

akryl, płótno; 55 x 55 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: Jan Dobkowski / Z CYKLU „KSIĘŻYC I MOJA CZEREŚNIA XV”
estymacja: 10 000 - 13 000 zł