Nr katalogowy: 406

Jan LEBENSTEIN (1930-1999)

Nr katalogowy: 406

Akt leżący, 1988

akwarela, gwasz, pastel, tusz, piórko, papier; 67 x 97 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Lebenstein 88
estymacja: 30 000 - 40 000 zł