Nr katalogowy: 403

Judyta SOBEL (1924-2012)

Nr katalogowy: 403

Pejzaż miejski, 1957

akwarela, papier; 30,5 x 47,5 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. l. d. długopisem: J. Cukierman / 1957
estymacja: 4 000 - 6 000 zł
Cena oferowana 3 000 zł