Nr katalogowy: 1206

Lambert VAN RYSWYCK-BOGAERTS

Nr katalogowy: 1206

Krucyfiks

drewno sosnowe, częściowo srebrzone;
brąz, odlew złocony, mosiądz, papier;
Belgia, Antwerpia, 1 ćw. XX w.
estymacja: 1 800 - 2 400 zł