Georg MAJEWICZ (1897-1965)
Nr katalogowy: 1147
Martwa natura ze słonecznikami
olej, płótno; 100 x 81 cm;
sygn. p. d.: G. Majewicz
estymacja: 4 500 - 6 000 zł
sygn. p. d.: G. Majewicz
estymacja: 4 500 - 6 000 zł