Nr katalogowy: 1140

Yehuda RAZGOUR (1914-1979)

Nr katalogowy: 1140

Motyw z małego miasteczka, 1948

olej, płótno; 50 x 65 cm;
sygn. i dat. p. d.: Yehuda Razgour / 48
estymacja: 4 500 - 6 000 zł
Cena oferowana 3 000 zł