Nr katalogowy: 1138

Konstanty SZEWCZENKO (1910-1991)

Nr katalogowy: 1138

Żydowski nosiwoda na Rynku w Kazimierzu

olej, płótno; 51 x 41 cm;
sygn. p. d.: K. Szewczenko
estymacja: 3 600 - 4 800 zł