Nr katalogowy: 1133

August BLANKENSTEIN (1876-1931)

Nr katalogowy: 1133

Czytający książkę, 1930

olej, płótno; 32,5 x 30 cm;
sygn. i dat. l. g.: A.Blankanstein. D:df. [Düsseldorf] 1930
estymacja: 1 400 - 1 800 zł