Nr katalogowy: 1130

Malarz nieokreślony z kręgu Ecole de Paris

Nr katalogowy: 1130

Klif, ok. 1935

olej, płótno, 38 x 45 cm;
ślad po sygnaturze u dołu z prawej.
estymacja: 1 600 - 2 200 zł
Cena oferowana 1 100 zł