Nr katalogowy: 1122

Nr katalogowy: 1122

Lektura na werandzie, 1910

akwarela, papier; 30 x 22 cm;
sygn. l. d. (monogram wiązany ołówkiem): WW;
estymacja: 3 600 - 4 800 zł