Nr katalogowy: 1119

Czesław KURYATTO (1903-1951)

Nr katalogowy: 1119

Zielone oczy i czerwone korale, 1943

olej, płyta, 43,5 x 32 cm;
sygn. i dat. p. g.: Kuryatto / 1943
estymacja: 2 200 - 3 000 zł
Cena oferowana 1 500 zł