Nr katalogowy: 1115

Tadeusz KOKIETEK (1920-1982)

Nr katalogowy: 1115

Zdobycie sztandaru

olej, płótno; 65,5 x 81 cm;
sygn. p. d.: Tadeusz Kokietek
estymacja: 12 000 - 17 000 zł
Cena oferowana 8 000 zł