Nr katalogowy: 1110

Stanisław ŻURAWSKI (1889-1973)

Nr katalogowy: 1110

Plaża w Ustroniu Morskim

olej, tektura; 35 x 45,5 cm;
sygn. p. d.: St. Żurawski;
estymacja: 2 200 - 3 000 zł