Malarz nieokreślony, zachodnioeuropejski, XVIII w.
Nr katalogowy: 137
Scena rodzajowa z podróżnymi
olej, deska; 47 x 41,5 cm
estymacja: 3 000 - 4 000 zł
estymacja: 3 000 - 4 000 zł