Szymon MONDZAIN (1890-1979)
Nr katalogowy: 114
Kwiaty w kielichu
olej, płótno; 55 x 38,5 cm
sygn. l. d.: mondzain
estymacja: 12 000 - 15 000 zł
sygn. l. d.: mondzain
estymacja: 12 000 - 15 000 zł