Nr katalogowy: 101

Karol KOSSAK (1896-1975)

Nr katalogowy: 101

Hucułka na wozie, ok. 1938

akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier; 17 x 23 cm (w świetle oprawy);
sygn. i opisana p. d.: KKOSSAK / TATARóW
estymacja: 2 500 - 3 000 zł
Cena sprzedaży 2 800 zł