Nr katalogowy: 612

Nr katalogowy: 612

Miniatura portretowa: Maria Antonina, w ramce drewnianej

porcelana, farby naszkliwne, drewno złocone;
Francja?, Austria?, 2 poł. - kon. XIX w.
estymacja: 1 800 - 2 500 zł
Cena oferowana 1 200 zł