Nr katalogowy: 1424

Eugeniusz GERLACH (ur. 1941)

Nr katalogowy: 1424

Kompozycja, 1991

olej, płótno, 67 x 48,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Eugeniusz / Gerlach / 1991; napis l. d.: Kraków / 4 / II
estymacja: 2 500 - 3 000 zł