Nr katalogowy: 1415

Benon LIBERSKI (1926-1983)

Nr katalogowy: 1415

Pejzaż z drzewem

olej, płótno, 56 x 68 cm;
na odwrocie nalepka z CBWA w Łodzi
estymacja: 5 500 - 7 500 zł