Nr katalogowy: 1405

Małgorzata WIELEK-MANDRELA (ur. 1976)

Nr katalogowy: 1405

Portrety i wzory, 2005

olej, płótno, 80 x 80 cm
estymacja: 1 500 - 2 500 zł