Nr katalogowy: 412

Jan WODYŃSKI (1903-1988)

Nr katalogowy: 412

Martwa natura z samowarem

olej, płótno; 50 x 66 cm;
sygn. l. d.: WODYŃSKI;
estymacja: 6 000 - 8 000 zł