Nr katalogowy: 403

Janina KRAUPE-ŚWIDERSKA (1921-2016)

Nr katalogowy: 403

W blasku księżyca, 2011

olej, płótno; 54 x 44 cm;
sygn. p. d.: J. Kraupe
estymacja: 6 000 - 8 000 zł