Nr katalogowy: 1304

Paweł WEINREB (ur. 1978)

Nr katalogowy: 1304

Bez tytułu, 2014

litografia barwna, papier, 70 x 50 cm;
sygn. wzdłuż lewej krawędzi u góry: WEINREB (ołówkiem); data wzdłuż lewej krawędzi u dołu: 2014 (ołówkiem); nr odbitki
estymacja: 1 500 - 2 500 zł