Nr katalogowy: 306

Wiesław GARBOLIŃSKI (1927-2014)

Nr katalogowy: 306

W pracowni 1, 2004

gwasz, kredka, papier; 46 x 61 cm;
sygn., opisany i datowany l. d.: Wiesław Garboliński "W pracowni I" 2004
estymacja: 3 000 - 5 000 zł