Nr katalogowy: 1202

Eugenio BATTIGLIA XIX/XX w.

Nr katalogowy: 1202

Popiersie dziewczynki - „Ne me touchez pas”

alabaster; wys. 47 cm, szer. 30 cm; sygn. E. Battiglia
Francja, 4 ćw. XIX w.
estymacja: 5 000 - 6 500 zł