Malarz nieokreślony polski, XIX/XX w.
Nr katalogowy: 1136
Bohdan Chmielnicki, ok. 1910
olej, płótno;
75 x 55,5 cm
estymacja: 6 000 - 7 500 zł
75 x 55,5 cm
estymacja: 6 000 - 7 500 zł