Nr katalogowy: 1129

Malarz nieokreślony (XIX w.)

Nr katalogowy: 1129

Para portretów

Portret kobiety - olej, deska, 22,5 x 18,5 cm;
Portret mężczyzny - olej, tektura; 23,5 x 19,5 cm
estymacja: 7 500 - 9 500 zł