Nr katalogowy: 1117

N. PROKOFIEFF (XIX/XX w.)

Nr katalogowy: 1117

Roztopy, 1905

akwarela, papier; 9 x 14 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: cyrylicą
estymacja: 1 700 - 2 300 zł