Nr katalogowy: 1111

Malarz nieokreślony (XIX w.)

Nr katalogowy: 1111

Portret Michała Nasływskiego

olej, tektura; 37,5 x 30,5 cm;
z lewej strony napis: Michał Nasływski / weteran Insurekcyi 1831
estymacja: 2 200 - 3 000 zł