Nr katalogowy: 1108

Willy HARMSSEN (1877-?)

Nr katalogowy: 1108

Pejzaż z mostem

olej, płótno; 60 x 56 cm;
sygn. l. .d.: WHarmsen.25.Kr
estymacja: 2 300 - 3 000 zł