Willibald WEX (1831-1892)
Nr katalogowy: 1107
Pejzaż z górami i jeziorem
olej, płótno; 28 x 45 cm;
sygn. l. d.: Willibald Wex
estymacja: 2 300 - 3 000 zł
sygn. l. d.: Willibald Wex
estymacja: 2 300 - 3 000 zł